Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Brusach

Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Brusach

ul. Ogrodowa 2, 89-632 Brusy

NIP: 555-18-97-939

CZŁONKOWIE RADY RODZICÓW:

Marieta Stoltmann - przewodnicząca
Beata Warsińska - wice przewodnicząca
Małgorzata Amilusik-Bielińska - skarbnik
Anna Gawin - protokolant

RADY KLASOWE RODZICÓW:
 
Klasa 0 - Ostrowska Martyna
1. Chabowska Eliza
2. Singer Eliza
3. Nojman Maria
 
Klasa I a - Brzezińska Barbara
1. Mankiewicz Marzena
2. Singer Anna
3. Wirkus Magdalena
 
Klasa I b- Warnke Gabriela
1. Warsińska Beata
2. Zakrzewska Monika
3. Drzewicka Agnieszka
 
Klasa I c - Neubauer Ewa
1. Stoltmann Marieta
2. Lubińska Anna
3. Trzebiatowska Weronika
 
Klasa I d - Majkowska Anna
1. Amilusik- Bielińska Małgorzata
2. Gierszewska Katarzyna
3. Nakielska- Libera Agnieszka
 
Klasa II a - Kałduńska Elżbieta
1. Leszczyńska Monika
2. Lemańczyk Renata
3. Orzłowska Magdalena
 
Klasa II b - Miłkowska Wiesława
1. Kraut Maria
2. Szczepańska Małgorzata
3. Skórczewska Magdalena
 
Klasa III a - Turowska Aleksandra
1. Spot Gliszczyńska Halina
2. Narloch Małgorzata
3. Jażdżewska Beata
 
Klasa III b - Jazdżewska Irena
1. Januszewska Halina
2. Pokrzywińska Elżbieta
3. Sobczyk Joanna
 
Klasa III c - Kulesza Agnieszka
1. Radtke Karolina
2. Kurs Renata
3. Sielska Zofia
 
Klasa III d - Peplińska Karolina
1. Wojciechowska Beata
2. Duraj Paulina
3. Hoppe Sylwia
 
Klasa III e - Kłosowski Krzysztof
1. Piekarska Anita
2. Bruska Emilia
3. Chrapkowska Sylwia
 
Klasa III f - Pazda Maria
1. Sikora Ewelina
2. Lubińska Katarzyna
3. Zblewska Weronika
 
Klasa IV a - Czarnowska Dorota
1. Szpakowicz Joanna
2. Cuppa Wojciech
3. Bucław Dorota
 
Klasa  IV b - Rogalla Bartosz
1. Grela Ludwika
2. Żywicka Iwona
3.
 
Klasa IV c - Miszewska Anna
1. Pacak Hanna
2. Miszewska Anna
3. Mankiewicz Marzena
 
Klasa  IV d - Ossowski Paweł
1. Tetzlaff Beata
2. Czapiewska Magdalena
3. Kalita Magdalena
 
Klasa V a - Meyer Aleksandra
1. Gawin Anna
2. Sypniewska Magdalena
3. Szmaglik Edyta
 
Klasa V b - Daniłko Mariola
1. Maziarz Hanna
2. Jeżewska Celina
3. Ziółkowska Halina
 
Klasa V c - Ryżek Irena
1. Skórczewska Magdalena
2. Osowska Marzena
3. Wera Małgorzata
 
Klasa V d - Goebel-Kutela Agnieszka
1. Peplińska Jolanta
2. Wardyn Kinga
3. Tojza Przemysław
 
Klasa VI a - Synak Lucyna
1. Batz Gliszczyńska Aleksandra
2. Werno Wioletta
3. Gliszczyńska Sylwia
 
Klasa VI b - Meller Justyna
1. Janikowska Dorota
2. Szymańska Hanna
3. Pałubicka Ewa
 
Klasa VI c - Stoltman Marcin
1. Piekarska Wioletta
2. Kiedrowicz Dorota
3. Sielska Agnieszka
 
Klasa VII a - Kryst Danuta
1. Reszka Julia
2. Kulesza Dorota
3. Stoltmann Barbara
 
Klasa VII b - Rudnik Beata
1. Gierszewska Maria
2. Szuta Kamila
3. Gawin Anna

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Sierpień 2018
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Imieniny