Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Brusach

Wyniki konkursu „Hej kolęda … - jak to leciało?”

Utworzono dnia 22.12.2017
14 i 15 grudnia 2017 roku w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Muzyczny „Hej kolęda... – jak to leciało?”. Celem konkursu jest kultywowanie tradycji śpiewania kolęd. Uczniowie w poszczególnych rundach wykazywali się znajomością kolejnych zwrotek wylosowanych kolęd. Ponadto rozpoznawali kolędy po tzw. nutkach. Poniżej przedstawiamy wyniki w poszczególnych kategoriach:
klas I zwyciężyła klasa I d w składzie: Anna Bielińska, Nadia Urbańska, Paweł Stanisławski,
klas II zwyciężyła klasa II b w składzie: Joanna Szczepańska, Karolina Zakrzewska, Tosia Skiba,
klas III zwyciężyła klasa III c w składzie: Bianka Ostrowska, Agata Orzłowska, Izabela Piechowska,
klas IV zwyciężyła klasa IV d w składzie: Klaudia Bukowska, Kalina Kosecka, Nikodem Wardyn,
klas V zwyciężyła klasa Vc w składzie: Oliwia Skórczewska, Julia Śledz, Wiktoria Frymark,
w kategorii klas VI zwyciężyła klasa VIa w składzie: Kornelia Lemańczyk, Julia Piotrowska, Kacper Werno,
klas VII zwyciężyła klasa VII a w składzie: Martyna Stoltmann, Agata Gierszewska, Natalia Czarnowska.

W wielkim finale w kategorii klas I-III zwycięzcą została klasa III c. Natomiast w grupie klas IV-VII najlepszą drużyną okazała się klasa VI a. Laureaci szkolnej edycji konkursu będą reprezentowali naszą szkołę na etapie gminnym, który odbędzie się 10 stycznia 2018 roku w Brusach.
Nad właściwym przebiegiem konkursu czuwali organizatorzy: koordynator konkursu pan Marcin Stoltmann, pani Anna Miszewska, pani Nikoletta Wirkus, oraz pan Paweł Ossowski. Swoją pomocą wsparli nas również pani Wiesława Miłkowska oraz ksiądz Tomasz Szmaglik.
Fundatorami słodkich upominków dla każdego uczestnika konkursu była Rada Rodziców, za co organizatorzy serdecznie dziękują.

Wyniki konkursu „Hej kolęda … - jak to leciało?”

Utworzono dnia 22.12.2017, 18:48

Styczeń 2018