Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Materiał do komunikacji z Rodzicami NNW szkolne z bonusem w postaci wsparcia edukacyjnego - na miesiące czerwiec, sierpień i wrzesień

Utworzono dnia 21.06.2023

Drodzy Rodzice!

Wzorem ostatnich lat kontynuujemy model zawierania polis NNW Ucznia samodzielnie przez Rodzica. Szkoła nie organizuje ubezpieczenia zbiorowego, ale to nie znaczy, że są to kwestie obojętne naszej społeczności. Do Państwa wiadomości dajemy sprawdzone rozwiązania. Polisę kupuje się on-line przy użyciu identyfikatora szkoły - Kodu : 05135 dającym 10% zniżkę. OWU, tabela uszczerbków i szczegóły oferty pod linkami z możliwością zakupu spośród 6 wariantów. Polisa działa całą dobę w szkole i poza nią. Każdy z wariantów ma w zakresie wyczynowe uprawianie sportów łącznie z przynależnością do klubów sportowych!

W tym roku Ubezpieczyciel każdemu dziecku (od II wariantu w wersji szkoła) dodał bezpłatny 30 dniowy dostęp do wersji PREMIUM portalu edukacyjnego (video lekcje, powtórzenia do sprawdzianów, klasówek, egzaminu 8-mej klasy), który to pomoże Państwa dzieciom nadrobić zaległości po nieobecności w szkole z różnych przyczyn: wypadek, choroba, udział w zawodach. Usługę można uruchomić pod nadzorem Rodzica w dowolnym momencie roku bez dodatkowych warunków.

Link wariantami i możliwością zakupu:

Jeżeli zawieramy pierwszy raz - start ochrony najszybciej od północy na pełen rok.

Jeżeli wznowienie, wybieramy na ścieżce zakupu  KONTYNUACJA - wówczas okres ochrony zazębi się.

*Płatność  on-line lub w dowolnym punkcie opłat. Przy wznowieniu informowani są Rodzice systemowo  o kończącej się polisie poprzez  sms i @.

** Pomoc w zawarciu, pomoc w likwidacji roszczeń Opiekun NNW Szkolnego, pomoc w zalogowaniu do portalu edukacyjnego: Barbara Polańska - Matuszek tel. 690 950 555.

Utworzono dnia 21.06.2023, 22:42

ZAŁĄCZNIKI:

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Miasto i Gmina Brusy

Facebook Rady Rodziców